Projekt #HowToBackup

AoB-Backup-HowToBackup

#HowToBackup to projekt edukacyjny, którego celem jest zgromadzenie wiedzy ułatwiającej zrozumienie potrzeby zabezpieczania danych w środowiskach IT, planowanie procedur zapewniania ciągłości biznesowej oraz wybór i kupno odpowiedniego sprzętu, oprogramowania lub usług. Zapraszamy do lektury artykułów poświęconych tematyce backupu, jak też wywiadów z ekspertami, który dzielą się swoim doświadczeniem w zakresie profesjonalnego zabezpieczania danych.

Baza wiedzy #HowToBackup

Wywiady z Ekspertami #HowToBackup

Gdzie szukać dodatkowych informacji na temat backupu?

Istnieje wiele godnych zaufania źródeł informacji, zawierających dokumenty, opisy wdrożeń i webinaria ułatwiające stworzenie strategii i taktyki backupu, prezentujące najlepsze praktyki, jak też przedstawiające konkretne rozwiązania – sprzęt, oprogramowanie i usługi – umożliwiające spełnienie najbardziej nietypowych oczekiwań przedsiębiorstw.

Oto zestaw odnośników do bibliotek z dokumentami, stworzonych przez firmy partnerskie projektu All of Backup:
Arcserve
Commvault
ExaGrid
HPE
MicroFocus
Pure Storage
Qualstar
Quantum
Storware
Veeam

Zachęcamy także do kontaktu z integratorami systemowymi, współpracującymi z Exclusive Networks Poland. Tak jak wspomnieliśmy w artykule „Projektować środowisko backupu samemu, czy powierzyć to ekspertom?”, to oni zajmują się tym na co dzień, a więc mają największe doświadczenie w rozwiązywaniu najbardziej nietypowych problemów związanych z zabezpieczaniem środowisk IT.

Zapraszamy również do śledzenia na bieżąco aktualności dotyczących projektu „All of Backup”:
• Strona projektu: http://backup.info.pl
• Profil na Facebooku: https://www.facebook.com/AllofBackup
• Profil na LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/all-of-backup

Kontakt do eksperta Exclusive Networks Poland:
Magdalena Jaskowiec-Ropa, Marketing Manager
E-mail: magdalena.ropa@exclusive-networks.pl