Backup Friday

Czy wiesz, że…

• niemal co drugi Polak traci dane przynajmniej raz w ciągu roku,.
• ponad 60 proc. firm, które utraciły najważniejsze informacje, zbankrutowało w przeciągu dwóch lat po zdarzeniu.
• mówi się, że ludzie dzielą się na tych, którzy robią backup i tych, którzy dopiero będą go robić. Mało kto ma pewność, że wykonuje go poprawnie.
78 proc. użytkowników nie testuje rozwiązań, ryzykując, że nie odzyska swoich danych.
• w ciągu pół roku od wejścia w życie przepisów RODO zgłoszenia o naruszeniu rozporządzania dotyczyły 2000 podmiotów.

Nie bądź jak oni!

Weź udział w spotkaniu Backup Friday, podczas którego eksperci podzielą się z Tobą wiedzą na temat potencjalnych zagrożeń, a także rozwiązań przeznaczonych do ochrony przed nimi. To doskonała okazja, aby wymienić się opiniami oraz doświadczeniami, a także dowiedzieć się, które z dostępnych rozwiązań będzie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Awarie sprzętu komputerowego, ataki hakerskie czy przypadkowe usunięcie danych mogą spowodować ogromne straty dla każdej firmy. Informacje są kluczowym zasobem, a ich ochrona powinna być jednym z priorytetów w zakresie bezpieczeństwa. Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie jednak sprawy z zagrożeń i nie zna odpowiednich rozwiązań, które mogą pomóc w ich eliminowaniu. Właśnie z myślą o nich powstał projekt Backup Friday – czyli cykl szkoleń dotyczących backupu danych.

Backup Friday to spotkania, podczas których dystrybutor i integratorzy rozwiązań IT pokazują użytkownikom, jak duże znaczenie w dzisiejszych czasach ma właściwy backup danych. Aktywne przekazywanie wiedzy pomaga zrozumieć działanie tego typu systemów oraz wybrać produkty dostosowane do własnych wymagań.

Spotkania realizowane w formule Backup Friday odbywają się już od prawie siedmiu lat i niezmiennie cieszą się popularnością wśród klientów. Opinie, jakie zbieramy od uczestników, potwierdzają potrzebę takich spotkań i ich skuteczność.

Backup Friday w liczbach

14 partnerów

12 vendorów

95 spotkań

7 miast

4450 uczestników

Najbliższe szkolenie online już 28.02.2024! Zarejestruj się:

Wideorelacje z Backup Friday