Nasz zespół

Mirosław Chełmecki

Dyrektor Działu  Data Center & Cloud w Exclusive Networks Poland

Odpowiedzialny szef, który nie boi się wybiegać w przyszłość. Jego prognozy inspirują rynek i niezawodnie wskazują kierunek, w którym zmierza backupowy biznes.

Jacek Legut

Dyrektor handlowy w Exclusive Networks Poland

Przebojowy ekspert z wyjątkowym darem przekonywania. Dba, by na sprzedaży rozwiązań do backupu zyskał każdy – od producenta, poprzez dystrybutora i integratora, po samych użytkowników.

Bartosz Niezabitowski

Product Manager w Exclusive Networks Poland

Połączenie najwyższych kompetencji i nienagannej prezencji. Wyróżnia go wielozadaniowość, czym wykazał się upowszechniając w Polsce kilka marek jednocześnie.

Konrad Szmeil

Product Manager w Exclusive Networks Poland

Ze stoickim spokojem rozwiązuje problemy integratorów i pomaga wybrać idealne rozwiązania dla ich klientów. Każdego dnia odkrywa nowe tajemnice chmury.

Łukasz Tokarski

Product Manager w Exclusive Networks Poland

Entuzjasta rozwiązań backupowych, dba o dobór jak najlepszych produktów do zapewnienia bezpieczeństwa danych dla klientów naszych Partnerów. Odpowiedzialny za markę Veritas Technologies.

Wojciech Doległo

Product Manager w Exclusive Networks Poland

Wszechstronny specjalista z zacięciem handlowym. Jest niezwykle skuteczny w biznesie i rozgrywkach online. Rozwiązania do backupu oraz archiwizacji danych to jego wielka pasja.

Maciej Misiak

Product Manager w Exclusive Networks Poland

Człowiek, który wie wszystko o rozwiązaniach HPE i potrafi podzielić się swoją wiedzą w najbardziej optymalny sposób. Hiperkonwergencja dla każdego? Żaden problem!

Jerzy Skiba

Senior Technical Consultant w Exclusive Networks Poland

Ekspert pierwszego kontaktu w backupowych dylematach. Doradza inżynierom i ratuje firmy przed utratą danych. Media branżowe zawsze mogą liczyć na jego komentarz.

Piotr Kopyś

System Engineer w Exclusive Networks Poland

Chodząca encyklopedia pamięci masowych najważniejszych producentów. Jego prezentacje zawsze są dopięte na ostatni guzik.

Tomasz Stanaszek

Product Manager w Exclusive Networks Poland

Ochrona i backup danych to dla niego chleb powszedni. Każdego dnia doradza i wspiera naszych Partnerów
w doborze najlepszych rozwiązań marki Commvault oraz Quantum.

 

Przemysław Bulsza

Product Manager w Exclusive Networks Poland

Z pasją realizuje swoje zadania, zawsze blisko Partnerów i ich klientów. Specjalista w zakresie rozwiązań storage'owych oraz backupowych.

Katarzyna Bartoń

Marketing Communication Senior Specialist
w Exclusive Networks Poland

Pomaga przełożyć technologiczne zawiłości na język zrozumiały dla każdego odbiorcy oraz dba, by backup pojawiał się w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

Magdalena Jaśkowiec-Ropa

Marketing Manager w Exclusive Networks Poland

Dzięki niej All of Backup stale się rozwija. Z niebywałą lekkością nawiązuje nowe kontakty, organizuje konferencje i podejmuje decyzje ważne dla projektu. Jej marzenie, to skuteczny backup w każdej firmie.