Nasz zespół

Mirosław Chełmecki

Data Center & Cloud Department Director w Exclusive Networks Poland

Odpowiedzialny szef, który nie boi się wybiegać w przyszłość. Jego prognozy inspirują rynek i niezawodnie wskazują kierunek, w którym zmierza backupowy biznes.

Jacek Legut

Data Center & Cloud Sales Director w Exclusive Networks Poland

Przebojowy ekspert z wyjątkowym darem przekonywania. Dba, by na sprzedaży rozwiązań do backupu zyskał każdy – od producenta, poprzez dystrybutora i integratora, po samych użytkowników.

Jerzy Skiba

Senior Technical Consultant w Exclusive Networks Poland

Ekspert pierwszego kontaktu w backupowych dylematach. Doradza inżynierom i ratuje firmy przed utratą danych. Media branżowe zawsze mogą liczyć na jego komentarz.

Konrad Szmeil

Presales Engineer w Exclusive Networks Poland

Ze stoickim spokojem rozwiązuje problemy integratorów i pomaga wybrać idealne rozwiązania dla ich klientów. Każdego dnia odkrywa nowe tajemnice chmury.

Łukasz Tokarski

Product Manager w Exclusive Networks Poland

Entuzjasta rozwiązań backupowych, dba o dobór jak najlepszych produktów do zapewnienia bezpieczeństwa danych dla klientów naszych Partnerów.

Arkadiusz Jaworski

Product Manager w Exclusive Networks Poland

Ochrona i backup danych to dla niego chleb powszedni. Każdego dnia doradza i wspiera naszych Partnerów
w doborze najlepszych rozwiązań Quantum, Fujitsu oraz ExaGrid.

Michał Bulsza

Product Manager w Exclusive Networks Poland

Specjalista w zakresie rozwiązań do backupu, starannie dba o dobór najlepszych technologii dla partnerów handlowych, odpowiada za markę Storware.

Adam Kmiecik

Product Manager w Exclusive Networks Poland 

Produkty do backupu danych nie mają przed nim tajemnic. Na codzień doradza naszym partnerom w zakresie rozwiązań marki Micro Focus.

Paweł Jachimczyk

Business Unit Manager w Exclusive Networks Poland

Odpowiada za zespół ekspertów zajmujących się rozwiązaniami Hewlett Packard Enterprise. Posiada szeroką wiedzę specjalistyczną, która stanowi duży atut w oczach naszych partnerów i ich klientów z różnych sektorów gospodarki.

Piotr Kopyś

System Engineer w Exclusive Networks Poland

Chodząca encyklopedia pamięci masowych najważniejszych producentów. Jego prezentacje zawsze są dopięte na ostatni guzik.

Katarzyna Bartoń

Marketing Communication Senior Specialist
w Exclusive Networks Poland

Pomaga przełożyć technologiczne zawiłości na język zrozumiały dla każdego odbiorcy oraz dba, by backup pojawiał się w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

Magdalena Jaśkowiec-Ropa

Marketing Manager w Exclusive Networks Poland

Dzięki niej All of Backup stale się rozwija. Z niebywałą lekkością nawiązuje nowe kontakty, organizuje konferencje i podejmuje decyzje ważne dla projektu. Jej marzenie, to skuteczny backup w każdej firmie.