Promocja: Veritas Appliance 5240 – wyjątkowy zestaw do backupu

Pakiet rozwiązań Veritas składa się z urządzenia NetBackup Appliance 5240 i oprogramowania Veritas NetBackup. Zestaw objęty promocją skutecznie, wydajnie oraz niezawodnie zabezpieczy Twoje dane. Zaufaj narzędziom od jednego producenta, stworzonym na miarę Twoich potrzeb.

 

Veritas NetBackup 5240 Appliance

Niezawodny appliance backupowy, który można wdrożyć jako master lub media serwer, ale również w obu tych rolach jednocześnie. Jest przeznaczony dla środowisk heterogenicznych (fizycznych, wirtualnych i chmurowych) klasy Enterprise. Rozwiązanie zostało zoptymalizowane pod kątem wydajności oraz wykorzystania zasobów dyskowych do backupu. Doskonale integruje się z oprogramowaniem NetBackup.

Pobierz specyfikację

 

Veritas NetBackup

Cenione na całym świecie oprogramowanie do wykonywania kopii zapasowej oraz awaryjnego odzyskiwania danych. Skalowalne, innowacyjne i cieszące się niesłabnącą renomą. Można używać go do tworzenia kopii zapasowych środowisk fizycznych, wirtualnych oraz chmurowych. Obsługuje większość powszechnie używanych systemów operacyjnych, baz danych lub aplikacji.

Pobierz specyfikację


 

Dlaczego Appliance jest lepszy od rozwiązania złożonego z elementów od różnych producentów?

Odpowiedź znajdziesz w porównaniu przygotowanym przez Veritas.

 


Promocja Veritas, która obejmuje rozwiązanie Appliance 5240 w wersji 4TB, 14TB i 27TB oznacza atrakcyjną cenę i bezpłatny dostęp do oprogramowania Platform Base w wersji Complete Edition:

 • 4TB –  1TB Front End Capacity perprtual licence z rocznym lub 3-letnim supportem Essential
 • 14TB – 5TB Front End Capacity perprtual licence z rocznym lub 3-letnim supportem Essential
 • 27TB – 10TB Front End Capacity perprtual licence z rocznym lub 3-letnim supportem Essential


Warunki promocji:

 1. Promocja trwa do środy, 2 stycznia 2019 r.
 2. Z promocji mogą korzystać wyłącznie nowi klienci, którzy nigdy nie korzystali z rozwiązań Veritas lub klienci zmieniający oprogramowanie na pakiet Appliance.
 3. W skład promocji wchodzą rozwiązania: NBU 5240 4TB | 14TB | 27TB dla nowo zarejestrowanych projektów.
 4. Z promocji wyłączone są obecne posiadane rejestracje.
 5. Wszystkie projekty muszą zostać zarejestrowane i zatwierdzone przez Veritas.
 6. Brak dodatkowych rabatów na promocyjne SKU.
 7. Veritas zastrzega sobie prawo do anulowania, zakończenia, modyfikacji lub zawieszenia tej promocji w dowolnym momencie.
 8. Ostateczna decyzja o zakwalifikowaniu/dyskwalifikacji zamówień dotyczących oferty pakietowej nie podlega kwestionowaniu.