7 Urodziny projektu All of Backup

Inicjatywa All of Backup powstała w 2016 roku jako projekt edukacyjno-informacyjny realizowany przez Exclusive Networks Poland  przy współpracy z vendorami i partnerami handlowymi.  Za te wspólne 7 lat współpracy serdecznie dziękujemy!

W ramach All of Backup dzielimy się wiedzą, doradzamy, rozwiązujemy problemy użytkowników oraz wspieramy przy wyborze narzędzi dla Was i dla Waszych klientów.

Poprzez projekt promujemy dobre praktyki i rozwiązania w zakresie właściwej ochrony danych oraz informacji, a także rekomendujemy najbardziej odpowiednie narzędzia do backupu. Skupiamy się również na edukacji. Wiedzą dzielimy się między innymi poprzez: publikacje w mediach, filmy instruktażowe, e-booki, szkolenia i innego rodzaju wydarzenia.

Realizując projekt All of Backup stawiamy w głównej mierze na edukację. Cyklicznie organizujemy spotkania z ekspertami, a wydarzenia te mają bardzo różnorodną formułę. Dostosowujemy ją do potrzeb klientów, bieżącej problematyki i aktualnych wyzwań rynkowych, przed którymi stoją współcześnie firmy.

Każdą aktywność planujemy w oparciu o analizę problemów oraz potrzeb po stronie użytkowników rozwiązań. Na naszych wydarzeniach uczestnicy zawsze mogą liczyć na merytoryczną rozmowę oraz wymianę doświadczeń, zarówno z naszymi ekspertami, jak i przedstawicielami producentów. Ważną część projektu stanowią webinary i szkolenia. Dzięki nim wspólnie z klientami możecie zdobyć nowe kompetencje w zakresie zagadnień technicznych i sprzedażowych.

Do współpracy w projekcie All of Backup zaangażowało się 12 Vendorów i 14 Partnerów.

Co udało się zrealizować przez te 7 lat?

  • Wspólnie zorganizowaliśmy 95 spotkań dla 4450 uczestników.
  • Opublikowaliśmy 178 postów na naszych social mediach i wysłaliśmy 123 wiadomości do naszych Partnerów i klientów końcowych.
  • Opracowaliśmy 4 e-booki.
  • Opublikowaliśmy 9 artykułów w prasie branżowej.
  • Przeprowadziliśmy 5 debat z udziałem wszystkich producentów.
  • Zrealizowaliśmy 5 dużych kampanii: 3 Backup Expert Days, #WeAreBackupExperts oraz #HowToBackup.
  • Stale rozwijaliśmy nasze kanały w social mediach oraz stronę backup.info.pl, stworzyliśmy również dedykowany newsletter dla naszych Partnerów.

Zależy nam bardzo na sukcesywnym rozwijaniu dostępu do materiałów edukacyjnych, by były one dostępne dla jak największej liczby osób, a świadomość tematyki backupowej systematycznie rosła.

Odwiedź naszą stronę internetową: https://backup.info.pl/
Zobacz nasz profil na LinkedInie: https://www.linkedin.com/showcase/allofbackup
Sprawdź naszego Facebooka: https://www.facebook.com/AllofBackup