Wyróżnienie Veritas Technologies w raporcie Gartner Magic Quadrant

 Miło nam przekazać wyniki ostatniego raportu Gartnera dotyczące wysokiej pozycji osiągniętej przez naszego producenta. Veritas po raz kolejny pokazał swoją siłę oraz skuteczność.
Co zostało najbardziej docenione, a także, w jakim zakresie nasz producent został nagrodzony taki wysokimi notami? – koniecznie przeczytajcie szczegółowe informacje w dalszej części materiału!

Veritas Technologies po raz kolejny został ogłoszony liderem w zestawieniu Gartner® Magic Quadrant™ 2022 w zakresie oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych dla przedsiębiorstw.

Przedsiębiorstwa stoją przed ogromnym wyzwaniem zarządzania bezprecedensowym wzrostem ilości danych w coraz bardziej złożonych środowiskach wielochmurowych. Złożoność ta prowadzi do zwiększenia możliwości ataków i wzrostu zagrożeń związanych z oprogramowaniem ransomware, które jest jednym z największych współczesnych zagrożeń biznesowych. Veritas jest w doskonałej dyspozycji, aby sprostać temu wyzwaniu.

Producent kontynuuje wprowadzanie innowacji, realizując przy tym swoją wizję dostarczania narzędzi do autonomicznego zarządzania danymi, w którym są one chronione niewidocznie i automatycznie, bez konieczności ciągłego nadzoru specjalistów. NetBackup 10 to pierwsze w branży, zoptymalizowane pod kątem chmury oraz wysoce skalowalne rozwiązanie do ochrony danych, które wykorzystuje sztuczną inteligencję i automatyzację.

Zalety rozwiązania to:

  • Zautomatyzowane operacje – dynamiczne autoskalowanie w chmurze, inteligentne zasady w chmurze i wykrywanie anomalii w oparciu o sztuczną inteligencję pomagają zmaksymalizować wydajność i bezpieczeństwo przy minimalnym nadzorze.
  • Architektura Cloud-native –przeprojektowana architektura technologii w NetBackup integruje nową technologię Cloud Scale, aby zapewnić ujednolicone, zoptymalizowane pod kątem chmury, bezpieczne środowisko w infrastrukturach lokalnych, hybrydowych i wielochmurowych. Łączy migawki „cloud-native” z elastyczną deduplikacją oraz możliwościami zarządzania cyklem przechowywania, aby znacznie obniżyć całkowite koszty.
  • Cyberbezpieczeństwo – NetBackup zapewnia wielowarstwowe podejście do bezpieczeństwa, dbając o niezrównaną odporność oprogramowania na ataki ransomware, w tym niezmienną pamięć masową, skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i automatyczne, zorganizowane odzyskiwanie za pomocą jednego kliknięcia.
  • Elastyczność – NetBackup zapewnia klientom wiele opcji wdrażania, gwarantując elastyczność w wyborze idealnego rozwiązania dla ich unikalnych wymagań oraz potrzeb. Do wyboru mamy samo oprogramowanie, kompletne i gotowe rozwiązania typu Appliance, a także rozwiązania typu SaaS.
  • Globalny zasięg – Veritas wspiera duże przedsiębiorstwa na skalę globalną dzięki silnemu ekosystemowi partnerów, umożliwiając zaawansowaną obsługę klienta w różnych lokalizacjach geograficznych.

„Veritas nieustannie rozwija i wprowadza na rynek innowacje, aby zmienić przyszłość zarządzania danymi przy pomocy autonomicznych, zoptymalizowanych pod kątem chmury rozwiązań. Wierzymy, że wyróżnienie jako lidera w raporcie Gartner Magic Quadrant w zakresie oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w przedsiębiorstwach dodatkowo potwierdza naszą strategię oraz ciągłe zaangażowanie w konsekwentną, a także wydajną ochronę krytycznych danych naszych klientów w dowolnej chmurze i na dowolną skalę” – powiedział wiceprezes wykonawczy ds. produktów w Veritas, Deepak Mohan

Gratulujemy kolejnego sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne lata!

Jeśli macie jakieś pytania w zakresie produktów marki Veritas, zapraszamy do kontaktu z naszym Product Managerem Łukaszem Tokarskim (lukasz.tokarski@exclusive-networks.pl) tel: 609461696,