Webinary: Veeam vs Ransomware, czyli jak wdrożyć plan działania w przypadku ataku oraz Veeam Cloud Connect

Zapraszamy serdecznie na nasze webinary! Co ciekawego zaplanowaliśmy na najbliższe tygodnie? Dlaczego warto uczestniczyć w naszych eventach online? Koniecznie zapoznaj się z nadchodzącymi szkoleniami w zakresie rozwiązań do backupu danych.

Już 27 września odbędzie się webinar, którego tematem przewodnim będą rozwiązania Veeam pod hasłem „Veeam vs Ransomware, czyli jak wdrożyć plan działania w przypadku ataku”.

Nasz specjalista Konrad Szmeil, który w Exclusive Networks Poland pracuje na stanowisku Inżyniera Wsparcia Technicznego w dziale Data Center & Cloud opowie o tym, jak ważne i konieczne jest posiadanie pewnego oraz sprawdzonego rozwiązania do backupu, a także skutecznego systemu do awaryjnego odzyskiwania danych. Podczas webinaru Konrad przedstawi również, jak Veeam pomaga stworzyć spójną oraz bezpieczną strategię, która pozwoli nam wyjść obronną ręką z sytuacji, kiedy dojdzie do ataku, a wszelkie zabezpieczenia zawiodą.

29 września natomiast Konrad Szmeil poprowadzi kolejny webinar pt.:”Veeam Cloud Connect, czyli zdalne repozytorium kopii zapasowych jako usługa”. Tym razem opowie o rozwiązaniu Veeam Cloud Connect Backup. Szkolenie jest skierowane dla partnerów zainteresowanych modelem usługowym (VCSP).

Więcej szczegółów i linki do rejestracji:

27.09 – https://webinary.exclusive-networks.pl/course/view/4301
29.09 – https://webinary.exclusive-networks.pl/course/view/4302

Zapraszamy do udziału!
#DzielimySięWiedzą