Webinar: Storware – Why does Google Cloud (GCP Instances) need backup?

Obecnie coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z publicznych platform chmurowych, takich jak Google Cloud Platform (GCP), aby stać się bardziej konkurencyjnymi na rynku. Niestety wraz ze zwiększoną elastycznością rozwiązanie to rodzi większe komplikacje, jeśli idzie o ochronę i zarządzanie danymi w środowiskach hybrydowych lub wielochmurowych.

Nie warto popełniać błędu zakładając, że wyłącznie dostawca chmury jest odpowiedzialny za ochronę firmowych danych. GCP działa w oparciu o model odpowiedzialności współdzielonej, co oznacza, że gwarantuje on dostępność infrastruktury (redundancję i przełączenia awaryjne), ale to od przedsiębiorstwa zależy ochrona i bezpieczeństwo danych.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium, którego gospodarzem jest Paweł Piskorz – Preseales Engineer w Storware, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Storware pomaga odpowiednio chronić dane przechowywane i przetwarzane w chmurze.

Rejestracja na wydarzenie, które odbywa się 26 stycznia, jest dostępna na stronie: https://storware.eu/live-events/webinars/why-does-google-cloud-gcp-need-backup/?fbclid=IwAR1U5xrh31kItwFOhPJyCWP6V2ek25SRfr3vlxJMEoGdPxEs49tQ-RG65IA

Paweł Piskorz, Presales Engineer
(+48 730 602 660, p.piskorz@storware.eu)