ExaGrid: skalowane urządzenia do backupu dyskowego z funkcjonalnością deduplikacji

ExaGrid to producent skalowalnego, wydajnego i atrakcyjnego cenowo urządzenia do backupu dyskowego z funkcją deduplikacji.

Marka umacnia swoją pozycję na rynku amerykańskim i w regionie EMEA, czego przykładem są liczne wdrożenia. Wyłącznym dystrybutorem rozwiązań ExaGrid w Polsce od stycznia 2019 roku jest Exclusive Networks Poland.

Deduplikatory sprzętowe marki ExaGrid to pamięć masowa zaprojektowana jako repozytorium kopii zapasowych. Dzięki technologii deduplikacji można przechowywać na niej wiele backupów, a urządzenie zapewnia długą retencję kopii zapasowych, co pozwala łatwo odzyskać starsze dane.

DWIE PULE ZAPISU DANYCH I WYJĄTKOWA SZYBKOŚĆ

Urządzenie ExaGrid działa dwutorowo. W strefie zapisu danych Landing Zone przechowywany jest najnowszy, pełny backup, a następnie dane zdeduplikowane są umieszczane w puli Retention Zone. Połączenie obu trybów pozwala zabezpieczać oraz przywracać pliki, systemy i maszyny wirtualne szybciej niż w przypadku rozwiązań innych producentów.

SKALOWALNOŚĆ: ROZBUDUJ ZAMIAST WYMIENIAĆ

Inwestycja w ExaGrid sprawia, że nie trzeba obawiać się konieczności szybkiej wymiany urządzenia na nowy, bardziej wydajny model. Instalowanie kolejnych węzłów w urządzeniu zwiększa pojemność, moc obliczeniową i liczbę interfejsów, co zapewnia stałe okno backupowe w miarę wzrostu środowiska.

DEDUPLIKACJA I REPLIKACJA W DOWOLNEJ LOKALIZACJI

Deduplikacja skutecznie ogranicza przestrzeń zajmowaną przez backup, ale ExaGrid daje też możliwość przechowywania kopii zapasowej w dodatkowych lokalizacjach. Dzięki temu użytkownik zyskuje opcję awaryjną na wypadek kłopotów z przywróceniem backupu z głównej siedziby organizacji.

WZOROWA INTEGRACJA Z VEEAM

Dzięki usłudze transportowej ExaGrid-Veeam Accelerated Data Mover urządzenie zwiększa szybkość wykonywania backupów i odzyskiwania oraz umożliwia tworzenie pełnego backupu syntetycznego przy pomocy bezpiecznego protokołu. Natomiast wspeomniana wcześniej pula Landing Zone zapewnia lepsze działanie funkcjonalności Veeam.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową Exagrid: https://www.exagrid.com/exagrid-products/exagrid-product-line/