Zabezpieczone kopie zapasowe gwarantują odzyskanie danych – e-book ekspertów Exclusive Networks Poland, Veeam i System-IT

 

Celem tworzenia kopii zapasowych (backupu) jest przede wszystkim zagwarantowanie przedsiębiorstwom możliwości kontynuowania działalności biznesowej w sytuacji, gdy z powodu awarii sprzętu lub oprogramowania, błędu ludzkiego albo cyberataku dojdzie do utraty dostępu do danych. Backup to nieprzerwany proces, którego integralność i poprawność wykonywania powinna być nieustannie weryfikowana. Jest to ostatnia deska ratunku dla firmy, dlatego należy zadbać, aby samo środowisko backupowe również było zaprojektowane i zabezpieczone w sposób minimalizujący ryzyko niepowodzenia w przypadku konieczności skorzystania z kopii zapasowych.

Z myślą o przedsiębiorstwach poszukujących wiedzy na temat zabezpieczania zasobów firmowych, eksperci Exclusive NetworksVeeam i System-IT stworzyli e-booka „Zabezpieczone kopie zapasowe gwarantują odzyskanie danych”.

Stanowi on kompendium wiedzy na temat ochrony danych, projektowania środowiska backupowego, testowania backupu, właściwych parametrów przechowywania kopii zapasowych, chmury jako alternatywnego repozytorium, a także ochrony przed atakami ransomware oraz zastosowania rozwiązań backupowych w sektorze medycznym.

 

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać dostęp do e-booka!

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Exclusive Networks Poland S.A. z siedzibą w Krakowie w celu dostarczenia e-booka. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie kontaktując się z Administratorem na adres iod@exclusive-networks.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce prywatności znajdującej się na stronie internetowej https://www.exclusive-networks.com/pl/informacje-prawne/polityka-prywatnosci/

Zachęcamy do wyrażenia zgody na kontakt ze strony Exclusive Networks Poland SA. Wiedza, webinary i najlepsze oferty w zasięgu ręki. Nie spamujemy.
Zgodę można wycofać w każdym czasie kontaktując się z Administratorem adres e-mail iod@exclusive-networks.pl lub za pomocą przycisku w Newsletterze. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych osobowych jest Exclusive Networks Poland S.A. z siedzibą w Krakowie. Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych przez Administratora jest jego uzasadniony interes polegający na kierowaniu komunikacji marketingowej do osób, które ją zamówiły, oraz do swoich klientów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce prywatności znajdującej się na stronie internetowej https://www.exclusive-networks.com/pl/informacje-prawne/polityka-prywatnosci/
Zgodę można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem na adres e-mail biuro@system-it.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych osobowych jest System-IT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Szczecinie. Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych przez Administratora jest jego uzasadniony interes polegający na kierowaniu komunikacji marketingowej do osób, które ją zamówiły, oraz do swoich klientów.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce prywatności znajdującej się na stronie internetowej https://www.system-it.pl/rodo/.
Zgodę można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem na adres e-mail privacy@veeam.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych osobowych jest Veeam z siedzibą w Warszawie. Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych przez Administratora jest jego uzasadniony interes polegający na kierowaniu komunikacji marketingowej do osób, które ją zamówiły, oraz do swoich klientów.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce prywatności znajdującej się na stronie internetowej https://www.veeam.com/pl/privacy-notice.html.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z ekspertem:

Piotr Piasecki
doradca techniczno-handlowy w System-IT Sp. z o.o. sp.k
mail: piotr.piasecki@system-it.pl
tel: +48 789 199 752