Współpracujemy z najlepszymi – rekordowe wyniki Veeam

Firma Veeam Software, która od 6 lat aktywnie współpracuje z nami w ramach projektu All of Backup odnotował szesnasty już kwartał z rzędu z dwucyfrowymi wzrostami.

W IV kwartale 2021 r. przychody firmy zwiększyły się o 27% w stosunku do analogicznego okresu rok wcześniej, co oznacza, że rok 2021 był najbardziej udanym rokiem w historii przedsiębiorstwa. Rekordowe okazały się nie tylko przychody. Firma Veeam zakończyła rok 2021 na drugim miejscu wśród dostawców zabezpieczeń danych na świecie i piąty raz z rzędu została zaliczona do grona liderów w raporcie Magic Quadrant for Enterprise Backup and Recovery Solutions (na rok 2021).

Veeam odnotował także 73-procentowy wzrost r/r w segmencie rynku związanym z aplikacjami Microsoft Office 365 i wypracował ponad 36-procentowy wzrost r/r w obszarze pakietu Veeam Availability Suite™.

Tak osiągnięte wyniki firmy Veeam skomentował Bartek Niezabitowski, Product Manager w Exclusive Networks Poland:

Rekordowy 27% wzrost, w tak trudnym i pełnym wyzwań 2021 roku to osiągnięcie, którym zdecydowanie warto się chwalić. To pokazuje również, jakim zaufaniem cieszą się rozwiązania Veeam’a. Każda firma w obecnych czasach wydaną „złotówkę” ogląda dwa razy, aby podjąć właściwą decyzję inwestycyjną. Cieszę się, że klienci stawiają na produkty najwyższej klasy. Oprócz tego możemy zauważyć gigantyczny popyt na konkretne produkty, takie jak Veeam Backup for Office 365. To numer 1 wśród rozwiązań do zabezpieczania danych, pochodzących z aplikacji Microsoft 365, który odnotował aż 73% wzrostu. Kolejnym sukcesem jest to, że rozwiązana Veeam w 2021 przeniosły ponad 500 PB danych do chmury publicznej, co oznacza wzrost o 135% rok do roku. To dowód na to, że Veeam wyznacza nowe trendy na rynku i jest w stanie dopasować się do szybkiej zmienności na świecie. Gratuluję sukcesów oraz życzę, by kolejne lata były jeszcze lepsze„.

Serdecznie gratulujemy!