Weź udział we wrześniowych webinarach Veritas

Na platformie webinarowej Veracomp wkrótce odbędą się szkolenia poświęcone najnowszym wersjom popularnego oprogramowania Veritas.

Pierwsze spotkanie rozpocznie się 11 września o 10:00 i potrwa 45 minut. Jerzy Skiba, Senior Technical Consultant w Veracomp, zaprezentuje nową wersję oprogramowania NetBackup 8.3 – rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych dla przedsiębiorstw.  Ekspert pokaże również kluczowe cechy i dokładnie omówi wszystkie funkcjonalności, jakie pojawiły się wraz z nową wersją.

Z kolei 23 września o 10:00 odbędzie się kompleksowe, czterogodzinne szkolenie techniczne z rozwiązania Veritas Backup Exec 21, które poprowadzi Piotr Kopyś, inżynier Veracomp. Agenda jest następująca:

  • Backup Exec 21 – wprowadzenie
  • Backup Exec Gui Experience
  • Backup Exec –  funkcje kopii zapasowej
  • Backup Exec – funkcje odzyskiwania

W opinii wielu użytkowników Veritas Backup Exec to system najwyższej światowej klasy, dzięki któremu można zyskać skuteczną i kompleksową ochronę danych w wirtualnym, fizycznym oraz multi-cloudowym środowisku IT. Podczas szkolenia Veracomp dowiesz się, jak w praktyce go wykorzystać oraz skonfigurować.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Kliknij tutaj, by się zarejestrować:

Veritas Netbackup 8.3 – co nowego? – 11 września, godz. 10:00 – 10:45, prowadzący: Jerzy Skiba

Rejestracja

Veritas Backup Exec 21 – co nowego? Szkolenie techniczne, 23 września, godz. 10:00 – 14:00, prowadzący: Piotr Kopyś

Rejestracja