Webinar: Storware – jak wszechstronnie chronić swoje dane biznesowe?

Zastanawiasz się, jakie nowości wnosi Storware Backup & Recovery 5.0 w stosunku do vProtect?

Zmiany te omówimy  wspólnie z firmą Storware podczas webinaru dla Partnerów, który odbędzie się już 20 maja.
Opowiemy o tym, jak ujednoliciliśmy portfolio produktów producenta, by stworzyć jedno kompleksowe, holistycznie i wszechstronnie chroniące dane narzędzie (zapewniające ochronę danych dla maszyn wirtualnych, kontenerów, pamięci masowych i aplikacji, backup platformy Microsoft 365 oraz urządzeń końcowych z systemami Windows i macOS).

Storware Backup & Recovery 5.0 to najwygodniejsza opcja dla tych, którzy szukają jednego narzędzia, z intuicyjnym w obsłudze interfejsem, wykonującego backup zróżnicowanych środowisk.

Wraz z wersją 5.0 producent dodał wsparcie dla kolejnego wirtualizatora – Scale Computing HC3. Dlatego do rozwiązania wprowadzono dwie strategie tworzenia kopii zapasowych, o czym szczegółowo opowiemy podczas webinaru. Kopie zapasowe można teraz również przechowywać w rozwiązaniu Micro Focus Data Protector, a użytkownicy korzystający ze Swift, otrzymują obsługę szyfrowania. Ta aktualizacja umożliwia administratorom dodanie kolejnej lokalizacji dla kopii zapasowej w opcji Rules, aby dane były przechowywane w więcej niż jednym miejscu.

Hyper-V to pierwsza platforma, dla której wprowadzono natychmiastowe przywracanie danych (przy użyciu funkcji Mounted Backups), aby umożliwić użytkownikom szybkie tworzenie instancji maszyny wirtualnej z kopii zapasowej, bez importowania danych z powrotem do hypervisora. To nie wszystko! W przypadku korzystania z Dell EMC Data Domain jako dostawcy kopii zapasowych dostępna jest nowa opcja, która umożliwia przesyłanie danych kopii zapasowej do DD bezpośrednio z agenta Hyper-V.

Jeśli używasz miejsca docelowego kopii zapasowej opartego na XFS, z pewnością spodoba Ci się, że wersja Storware 5.0, która również wprowadza funkcję niezmiennej (niemodyfikowalnej) kopii zapasowej tzw. Immutable Backup (np. blokadę przechowywania w DD), która pozwala chronić dane kopii zapasowej przed zaszyfrowaniem przez niektóre oprogramowanie typu ransomware.

Ta wersja wprowadza również bardzo wiele mniejszych usprawnień, o których z pewnością dowiesz się biorąc udział w naszym webinarze.

Serdecznie zapraszamy!

Link do rejestracji: https://event.exclusive-networks.pl/backup-friday-ze-storware-2022/