Pure Storage – nowy vendor w projekcie All of Backup!

Jest nam bardzo miło poinformować, że grono Partnerów projektu All of Backup wzbogaciło się o firmę Pure Storage, która specjalizuje się w pamięciach masowych typu flash, a jej rozwiązania umożliwiają klientom szybkie wdrażanie technologii nowej generacji, w tym sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, w celu maksymalizacji wartości ich danych, a co za tym idzie – zyskania niezbędnej przewagi konkurencyjnej.

„Czy w tak konserwatywnej dziedzinie IT, jaką wydaje się backup, jest miejsce dla najbardziej innowacyjnej firmy w branży? Zdecydowanie TAK! Pure Storage udowadnia, że backup na nośnikach flash jest nie tylko uzasadniony ekonomicznie, ale wnosi zupełnie nową jakość i możliwości, zapewniając organizacjom bezkompromisowe bezpieczeństwo, ciągłość działania i błyskawiczne odzyskiwanie danych” – tłumaczy Aleksander Urbanik,  PAM CEE/SEE w Pure Storage, Inc.

Więcej informacji o Pure Storage znajduje się na stronie producenta: https://www.purestorage.com/solutions/data-protection/data-backup.html