Poznaj Veritas NetBackup Recovery Vault

Veritas NetBackup Recovery Vault to rozwiązanie, które zapewnia intuicyjną w obsłudze, w pełni zarządzalną, dodatkową pamięć masową dla użytkowników NetBackup.

Samodzielne wdrożenie przechowywania danych w chmurze wiąże się z koniecznością podjęcia wielu skomplikowanych działań. Od utworzenia konta, przez zdefiniowanie warstwy dostępu, wybór zasad ochrony, aż po weryfikację konfiguracji. Złożoność tego procesu może doprowadzić do powstania luk zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i zgodności. NetBackup Recovery Vault eliminuje złożoność oraz zmniejsza ryzyko powstania luk w zabezpieczeniach.

Recovery Vault bezproblemowo integruje się z NetBackup i jego łatwym w użytkowaniu interfejsem, zapewniając uproszczone udostępnianie, zarządzanie i monitorowanie zasobów pamięci masowej w chmurze. Oferuje jedno elastyczne repozytorium dla wszystkich źródeł danych. Wszystko, co może być chronione przez NetBackup, może być również bezpiecznie przechowywane w Recovery Vault.

Dzięki NetBackup Recovery Vault każda organizacja może mieć pewność, że jej dane są bezpieczne w chmurze, odporne na oprogramowanie ransomware, przygotowane do odzyskiwania po awarii i spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące zgodności oraz nadzoru.

Więcej informacji na temat rozwiązania Recovery Vault można znaleźć na stronie: https://www.veritas.com/form/etc/introducing-netbackup-recovery-vault lub kontaktując się z naszym Product Managerem, Łukaszem Tokarskim: lukasz.tokarski@veracomp.pl