Nowy Veritas Backup Exec 22 z ochroną dla M365!


W czerwcu w oficjalnej sprzedaży pojawiła się nowa wersja oprogramowania Backup Exec.

Wersja o numerze 22 z uproszczonym licencjonowaniem oraz natywnym backupem dla pakietu Microsoft Office 365 jest dostępna w modelu subskrypcyjnym.

Nowy Backup Exec został skonsolidowany w formie łatwego w licencjonowaniu pakietu, składającego się z następujących elementów:
• 1x serwer Backup Exec,
• 5x Instancje*,
• 10 użytkowników M365.

* instancja jest zdefiniowana jako pojedyncza instancja obliczeniowa, taka jak: wirtualna maszyna w środowisku chmurowym, fizyczny host w centrum danych lub 10x użytkowników Microsoft 365.

W przypadku, gdy potrzebna jest większa liczba instancji niż 5 zawartych w podstawowym BACKUP EXEC SIMPLE CORE, każdą kolejną instancję (lub kolejnych 10-ciu użytkowników M365) rozszerza się pakietami BACKUP EXEC SIMPLE ADD ON.

Wszystkie dostępne funkcje oprogramowania są już zawarte w tych pakietach!

Od teraz możesz chronić zasoby platformy Microsoft 365 za pomocą Backup Exec 22!

Oprogramowanie umożliwia:
– ochronę i odzyskiwanie elementów danych Microsoft 365 Exchange takich jak: skrzynki pocztowe użytkowników, foldery, e-maile i elementy kalendarza,
– ochronę i odzyskiwanie elementów Microsoft 365 OneDrive, w tym: folderów i plików użytkownika.

W celu uzyskania szczegółów oferty dla Backup Exec 22 prosimy kierować się do Państwa opiekunów handlowych bądź Product Managera marki Veritas w Exclusive Networks Poland S.A. – Łukasza Tokarskiego (lukasz.tokarski@exclusive-networks.pl).