Nowość w zakresie skutecznej ochrony przed atakami RANSOMWARE

Firma Hewlett Packard Enterprise wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie, które stanowi idealne narzędzie do ochrony przed atakami typu ransomware.

Jaka jest jego skuteczność i dlaczego tak skutecznie umożliwia odzyskiwanie danych?
Przeczytaj koniecznie komentarz naszego Product Managera odpowiedzialnego za rozwiązania HPE w Exclusive Networks Poland:

„W kontekście transformacji HPE i podejścia „everyting as a service”, producent uzupełnił swoje portfolio o bardzo istotny składnik. Platforma Zerto jest wyspecjalizowana w ochronie i zarządzaniu danymi w chmurze, ze szczególnym uwzględnieniem pamięci masowych. Jest w stanie w bardzo krótkim czasie przywrócić dane do stanu sprzed ataku ransomware lub innego nieplanowanego przestoju. Co warto podkreślić, Zerto replikuje i migruje dane między środowiskami VMware vSphere i Microsoft Hyper-V, a także natywnie do Amazon Web Services oraz Microsoft Azure. Jest więc rozwiązaniem uniwersalnym i idealnie wpisuje się w aktualną strategię producenta, oferującą platformę edge-to-cloud HPE GreenLake” – mówi Cezary Bies, HPE Product Manager w Exclusive Networks Poland.

Więcej informacji dostępnych jest pod linkiem: https://www.hpe.com/pl/pl/storage/data-protection-solutions/disaster-recovery-zerto.html