Nagrody dla firmy Veritas w plebiscycie The Storage Awards 2021

Veritas został uhonorowany wieloma nagrodami przyznawanymi przez Storage Awards, które są potwierdzeniem innowacyjności i pozytywnego wpływu firmy na rynek.

Storage Awards uhonorowało firmę Veritas nagrodą Ransomware Protection – Company of the Year! Jest ona przyznawana w czasie Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa (Cyber Security Awareness Month) i docenia wysiłki włożone w opracowanie jedynego w swoim rodzaju rozwiązania do zarządzania danymi, odpornego na ransomware.

Zobacz relację: Ransomware Protection Company of the year

Dodatkowo Veritas Backup Exec otrzymał nagrodę Editor’s Choice 'Product of the Year’. Backup Exec to doskonałe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, które zapewnia nie tylko prostą, bezpieczną i ujednoliconą ochronę danych, ale także pomaga firmom osiągać wymierne wyniki biznesowe, takie jak obniżenie kosztów operacyjnych i całkowitych.

Zobacz relację: Produkt Roku – Wybór Redakcji

„Veritas stworzył coś zupełnie wyjątkowego. Rozwiązanie to spełnia wszystkie wymagania w zakresie Ransomware, ochrony danych w chmurze oraz Disaster Recovery. Veritas zaprojektował doskonały, wszechstronny produkt, który jest łatwy w użyciu, śledzeniu i replikacji, zapewniający oszczędność czasu i zasobów. Cieszę się, że mogę przyznać Backup Exec tytuł Editors Choice w konkursie Storage Awards 2021” – mówi redaktor naczelny grupy Storage Awards.

Veritas otrzymał również tytuł Runners-up w kategorii Data Protection Company of the Year oraz Software-defined Storage Vendor of the Year!

Szczegółowa relacja z wręczenia nagród znajduje się na stronie: https://storage-awards.com/.

Więcej informacji o rozwiązaniach marki Veritas udziela Bartosz Niezabitowski, Product Manager w Veracomp – Exclusive Networks: bartosz.niezabitowski@veracomp.pl. Zapraszamy do kontaktu!