Micro Focus wprowadza na rynek nową jakość rozwiązań Data Protector

W ostatnim czasie firma Micro Focus bardzo prężnie się rozwija. Teraz przyszedł czas na kolejną nowość. Firma rozszerza możliwości tworzenia kopii zapasowych na dostawców chmury oraz środowiska wirtualne. A to wszystko dzięki temu, że Data Protector umożliwia klientom zabezpieczanie usług opartych na chmurze i kontenerach w szerokim zakresie środowisk oraz dostawców.

Ponieważ nadal dostrzegamy korzystne efekty transformacji cyfrowej, nasi klienci coraz częściej przenoszą obciążenia do chmury i wykorzystują aplikacje chmurowe oraz szereg platform w celu zaspokojenia swoich potrzeb operacyjnych” — powiedział Rick Carlson, wiceprezes ds. zarządzania produktami IM&G. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z dodania nowej oferty produktów do naszej rodziny produktów Data Protector, ponieważ obecnie zawiera ona jedno z najbardziej wszechstronnych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych dostępnych na rynku. Jest to mocny dowód nie tylko naszego zaangażowania na rzecz klientów, ale także inwestycji Micro Focus oraz zaufania do naszych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych ”.

Wspólnie z ekspertami z Micro Focus zaplanowaliśmy dla naszych Partnerów spotkanie, podczas którego podzielimy się wiedzą i wszelkimi informacjami na temat nowości w Data Protector. Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia. Drogą mailową prześlemy zaproszeni wraz ze szczegółami – zarezerwuj czas w kalendarzu już dziś!

 

Nowość w ofercie Data Protectora specjalnie dla naszych czytelników skomentowała również Iza Sokołowska-Nowak, Regional DP Sales Leader w Micro Focus:

W ostatnich miesiącach obserwowaliśmy zdecydowany wzrost zainteresowania rozwiązaniami zabezpieczającymi dane w sposób pewny i odporny na wszelkie awarie oraz zagrożenia wynikające z aktualnej sytuacji w cybernetycznym świecie. Tym bardziej zainteresowani są nasi klienci czekający na najnowszy „release” Data Protektora, który to odpowiada na wciąż rosnące zapotrzebowanie na ochronę różnorodnych dostępnych na rynku środowisk wirtualnych, platform dla kontenerów oraz chmur. Jesteśmy zawsze otwarci na sugestie klientów, nasza platforma do wymiany opinii i sugestii dotyczących produktów tzw. Idea Exchange pozwala nam na szybkie wprowadzanie zmian w produktach według zapotrzebowania. Staramy się odpowiadać na zapotrzebowanie rynku i naszych klientów, wprowadzając zmiany nie tylko w sferze technicznej, lecz także i licencyjnej, tak aby lepiej odpowiadał stale zmieniającym się środowiskom IT naszych klientów, takim jak infrastruktury hybrydowe, gwałtownie powiększające się woluminy i źródła danych oraz złożone systemy operacyjne. Spodziewam się ogromnego zainteresowania możliwościami, jakie otwiera przed klientami Data Protector for Cloud Workloads”.

 

Iza Sokołowska-Nowak, Regional DP Sales Leader w Micro Focus