Fujitsu dołącza do projektu All of Backup!

Do projektu All of Backup dołączył bardzo ważny dla nas producent – firma Fujitsu! W portfolio japońskiego dostawcy nowoczesnych rozwiązań IT znajduje się wiele innowacyjnych produktów.  Wśród nich są rozwiązania służące również do backupu i ochrony danych.
Wraz z firmą Fujitsu w ramach projektu All of Backup planujemy edukować klientów naszych partnerów  w zakresie produktów nowego vendora. W ostatnim czasie odbył się już cykl szkoleniowy i wiele innych aktywności marketingowych we współpracy z producentem, które mamy nadzieję przełożą się na rozwój biznesu wśród partnerów Exclusive Networks Poland.
Firma Fujitsu jest obecna na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz na terenie Indii. Wśród jej klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. To firma IT nr 1 w Japonii. Wyróżniają ją również elastyczne metody dostawy i finansowania realizowanych projektów. Firma posiada ogromne zasoby wiedzy: rocznie inwestuje ok. 2.8 mld dolarów w R&D oraz obsługuje 160 centrów danych na całym świecie, prowadzi również aktualnie aż 50 wewnętrznych projektów DX.

Fujitsu posiada w swojej ofercie produkty do backupu danych, wśród których znajdziemy m.in. biblioteki taśmowe (ETERNUS LT), będące częścią rodziny ETERNUS. Posiadają one dużą skalowalności, a także przeznaczone są dla każdego rodzaju klienta. Dodatkowo w zakresie ochrony danych na uwagę zasługują urządzenia ETERNUS CS, które upraszczają i konsolidują infrastrukturę tworzenia kopii zapasowych i archiwów. Nie ma znaczenia, czy klient potrzebuje ochrony aplikacji biznesowych, środowisk zwirtualizowanych czy hiperkonwergentnych, urządzenia FUJITSU mogą zwiększyć elastyczność i skalowalność biznesu.

Exclusive Networks Poland jest dystrybutorem VAD rozwiązań Fujitsu w Polsce.