Deduplikator OceanProtect dołącza do oferty Huawei

Deduplikatory Huawei OceanProtect to idealny system do tworzenia kopii zapasowych, archiwizacji danych oraz szybkiego ich odtwarzania.

Dzięki zastosowaniu architektury opartej na dyskach typu All Flash oraz architektury symetrycznej active szybkość zapisu danych zawiera się od 19TB /godzinę przy najniższym modelu OceanProtect X6000 do 155TB/godzinę przy najwyższym modelu OceanProtect X9000, a odtworzenia danych zawiera się od 22TB/godzinę przy najniższym modelu OceanProtect X6000 do 172TB/godzinę przy najwyższym modelu OceanProtect X9000.

Poziom deduplikacji i kompresji do 72:1 czyni go najlepszym rozwiązaniem dostępnym aktualnie na rynku. Huawei nie zapomina także o ochronie danych składowanych w deduplikatorze, dlatego OceanProtect wyposażony został w narzędzia do ochrony danych takie jak np. szyfrowanie danych w urządzeniu end to end, secure snapshot, technologię WORM oraz Air Gaping.

OceanProtect współpracuje również z popularnymi rozwiązaniami do back-up danych takimi jak Veeam, Commvault czy Veritas Technologies, co stanowi idealne uzupełnienie polityki tworzenia kopii zapasowych w systemie hybrydowym dla przedsiębiorstw. Szybkości tworzenia kopii zapasowych danych, ich odtworzenia oraz wysoki poziom deduplikacji i kompresji plasują OceanProtect na pierwszym miejscu wśród producentów deduplikatorów.