Zapisz się na webinar Summer #BackupAcademy 2024!

Data: 20.08.2024, godz: 10:00-11:00, Veeam
Temat: Veeam - 9 sposobów, jak zabezpieczyć środowisko backupowe przed cyberzagrożeniami
Prowadzący: Konrad Szmeil

Podczas szkolenia Konrad zaprezentuje, w jaki sposób można zwiększyć bezpieczeństwo systemu backupowego przed zagrożeniami typu malware, ransomware. Statystyki podają, że większość ataków ransomware zbiega się z próbą ataku na infrastrukturę backupową. Dlatego zabezpieczenie środowiska backupowego jest czymś niezmiernie istotnym.

Rejestracja na webinar

Zgody formalne

Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Exclusive Networks Poland S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków, e-mail kontakt@exclusive-networks.pl. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie kontaktując się z Administratorem. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji szkolenia, dostarczania wiedzy technicznej i biznesowej, rozliczeń z producentami finansowanych przez nich działań marketingowych, marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora, jeśli udzielisz zgody marketingowej.
Twoje dane mogą być przekazywane do dostawców usług IT i producentów rozwiązań będących przedmiotem wydarzenia w celu organizacji i obsługi wydarzenia. Jeżeli podmioty te znajdują się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, przekazanie nastąpi z zapewnieniem prawnych mechanizmów zabezpieczających (np. modelowych klauzul umownych ochrony danych zatwierdzonych przez Komisję Europejską) na zasadach określonych w art. 46 - 49 RODO.