Zamów e-booka ekspertów Veracomp – Exclusive Networks i K3System

Backup danych to dzisiaj absolutna konieczność. Powód jest prosty: żadna firma nie może sobie pozwolić na utratę poufnych informacji. Z myślą o przedsiębiorstwach poszukujących optymalnego do backupu, eksperci Veracomp – Exclusive Networks i K3System stworzyli e-booka „Zrób backup, czyli wszystko co każdy powinien wiedzieć na temat zabezpieczania danych”.

Autorzy poradnika zwracają uwagę, że systemy backupu i awaryjnego odzyskiwania są ostatnią linią obrony przed cyberzagrożeniami i nieposiadanie takiego rozwiązania jest niemal proszeniem się o poważne kłopoty.

Stworzony przez nich ebook to kompendium wiedzy, które ułatwia przygotowanie strategii tworzenia backupu, przybliża najnowsze trendy i sposoby wykonywania kopii zapasowych, a także wyjaśnia różnice pomiędzy nośnikami do przechowywania danych. Na ostatnich stronach poradnika znalazła się też „sekcja praktyczna”, w której zaprezentowano usługi K3System oparte na rozwiązaniach Veeam Software.

Wypełnij formularz, a prześlemy e-booka na Twoją skrzynkę mailową:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Veracomp SA z siedzibą w Krakowie. Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych przez Administratora jest jego uzasadniony interes polegający na kierowaniu komunikacji marketingowej do osób, które ją zamówiły, oraz do swoich klientów.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce prywatności znajdującej się na stronie internetowej https://www.veracomp.pl/polityka-prywatnosci
Administratorem Twoich danych osobowych jest K3System sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych przez Administratora jest jego uzasadniony interes polegający na kierowaniu komunikacji marketingowej do osób, które ją zamówiły, oraz do swoich klientów.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce prywatności znajdującej się na stronie internetowej https://k3system.com.pl/polityka-prywatnosci/