Centrum kompetencyjne FUJITSU

Witamy w Center of Excellence FUJITSU & Exclusive Networks Poland!

Z dumą prezentujemy nasz najnowszy projekty szkoleniowy, który dedykujemy naszym partnerom jako dystrybutor VAD rozwiązań FUJITSU. Nasze Center of Excellence FUJITSU & Exclusive Networks Poland będzie stanowiło bazę wiedzy dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami z zakresu ochrony danych, skupiającą się szczególnie na portfolio produktów FUJITSU.

W Exclusive Networks będzie możliwość ciągłego dostępu do tej technologii dla partnerów, a także będą pojawiały się cyklicznie eventy szkoleniowe, umożliwiające pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności.

Na naszych pierwszych warsztatach w ramach centrum kompetencyjnego, które odbędą się 21 marca, skoncentrujemy się na prezentacji produktów CS800 RA oraz CS800 M1, które doskonale sprawdzają się jako rozwiązania dla rynku SMB oraz jednostek samorządowych.

Na części technicznej warsztatów skupimy się na zaprezentowaniu w praktyce zalet obu rozwiązań tj.:

– wbudowanych narzędzi ochrony przed oprogramowaniem typu ransomware,
– funkcji Secure Snapshot gwarantującej przywrócenie danych po ataku ransomware,
– integracji z Veeam oraz ultrabezpiecznym przesyłaniu danych na urządzenie za pomocą protokołu Veeam Data Mover Service (VDMS).

Dodatkowo omówimy szczegółowo metodę licencjonowania i specyfikacje techniczne rozwiązań.

Nie zabraknie również części dotyczącej strategii sprzedaży produktowej.

W ramach ukończenia szkolenia przygotowaliśmy certyfikaty potwierdzające zdobyte przez uczestników kwalifikacje, sygnowane logo FUJITSU i Exclusive Networks Poland, które będą uprawniały naszych partnerów do dodatkowych upustów.

Całe wydarzenie uczcimy kolacją i networkingiem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym Marcin Gwara, Channel Manager w FUJITSU oraz Arkadiusz Jaworski, Product Manager w Exclusive Networks Poland opowiadają o założeniach centrum kompetencyjnego:

Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami producenta:

Do zobaczenia na spotkaniu!

Więcej informacji o projekcie udzielają:

Magdalena Jaśkowiec-Ropa
magdalena.ropa@exclusive-networks.pl
tel. 601 705 980

Arkadiusz Jaworski
arkadiusz.jaworski@exclusive-networks.pl
tel. 695 759 377