Zapisz się na webinar Summer #BackupAcademy 2024!

Data: 11.07.2024, godz: 10:00-11:00, Veeam
Temat: Veeam - backup i odzyskiwanie baz danych
Prowadzący: Konrad Szmeil - Presales Engineer,
Exclusive Networks Poland

Podczas szkolenia Konrad zaprezentuje, w jaki sposób Veeam backupuje bazy danych z uwzględnieniem trzech sposobów:

a) backup bezagentowy całej maszyny wirtualnej z uwzględnieniem specyfiki aplikacji (application aware processing)
b) backup agentowy całej maszyny z uwzględnieniem specyfiki aplikacji (application aware processing)
c) backup baz danych poprzez wtyczkę (Veeam Plug-ins for Enterprise Applications)

Rejestracja na webinar

Zgody formalne

Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Exclusive Networks Poland S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków, e-mail kontakt@exclusive-networks.pl. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie kontaktując się z Administratorem. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji szkolenia, dostarczania wiedzy technicznej i biznesowej, rozliczeń z producentami finansowanych przez nich działań marketingowych, marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora, jeśli udzielisz zgody marketingowej.
Twoje dane mogą być przekazywane do dostawców usług IT i producentów rozwiązań będących przedmiotem wydarzenia w celu organizacji i obsługi wydarzenia. Jeżeli podmioty te znajdują się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, przekazanie nastąpi z zapewnieniem prawnych mechanizmów zabezpieczających (np. modelowych klauzul umownych ochrony danych zatwierdzonych przez Komisję Europejską) na zasadach określonych w art. 46 - 49 RODO.