Zapisz się na webinar Summer #BackupAcademy 2024!

Data: 30.07.2024, godz: 10:00-11:00, Qualstar
Temat: Qualstar - rola taśmy w zakresie archiwizacji danych
Prowadzący: Arthur Kilian, Regional Sales Director EMEA, Qualstar Corporation

Jeśli chcesz przyjrzeć się roli taśmy, która mimo upływu lat wciąż pozostaje ważnym elementem strategii archiwizacji. Jeżeli szukasz informacji na temat tego dlaczego tak się dzieje? Interesuje Cię to, czy taśma może stanowić skuteczną alternatywę dla innych nośników danych, takich jak dyski twarde czy chmura? Koniecznie zarejestruj się na ten webinar.

W trakcie szkolenia omówimy nie tylko korzyści wynikające z wykorzystania taśmy jako nośnika danych, ale także przedstawimy praktyczne przykłady zastosowania w różnych sektorach. Dowiesz się również, dlaczego RAID nie jest równoznaczny z kopią zapasową, a taśma może stanowić dodatkowy poziom ochrony danych w systemach RAID.

Tematy, które poruszmy podczas spotkania:
- … and the winner is tape! – dlaczego taśma jest znowu popularna?
- RAID nie jest backup’em! Jak taśma wspiera rozwiązania dyskowe?
- Taśma i NIS-2
- Reguła 3-2-1-1 czyli D2D2T2C – najlepsza ochrona danych
- Biblioteki Qualstar to więcej niż backup i archiwizacja

Zapraszam do udziału!

Rejestracja na webinar

Zgody formalne

Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Exclusive Networks Poland S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków, e-mail kontakt@exclusive-networks.pl. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie kontaktując się z Administratorem. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji szkolenia, dostarczania wiedzy technicznej i biznesowej, rozliczeń z producentami finansowanych przez nich działań marketingowych, marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora, jeśli udzielisz zgody marketingowej.
Twoje dane mogą być przekazywane do dostawców usług IT i producentów rozwiązań będących przedmiotem wydarzenia w celu organizacji i obsługi wydarzenia. Jeżeli podmioty te znajdują się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, przekazanie nastąpi z zapewnieniem prawnych mechanizmów zabezpieczających (np. modelowych klauzul umownych ochrony danych zatwierdzonych przez Komisję Europejską) na zasadach określonych w art. 46 - 49 RODO.