Zapisz się na webinar Summer #BackupAcademy 2024!

Data: 22.08.2024, godz: 10:00–11:00, OpenText
Temat: Nadzór nad dostępem do danych w organizacji
Prowadzący:
Łukasz Widawski - IAM Senior Consultant, OpenText
Tomasz Surmacz - Sales Manager, OpenText

Data Access Governance (DAG) to szybko rozwijający się segment rynku, który koncentruje się na identyfikowaniu i przeciwdziałaniu zagrożeniom, które mogą wynikać z niewłaściwego dostępu do wrażliwych lub cennych nieustrukturyzowanych danych. Aż 80% danych w firmach to pliki nieustrukturyzowane, w tym dokumenty użytkowników zawierające wrażliwe dane finansowe, kadrowe, osobowe, o kontraktach, czy stanie zdrowia.

Zapraszamy 22 sierpnia w godz. 10:00 – 11:00 na szkolenie, na którym można będzie poznać rozwiązania OpenText do zarządzania dostępem i ryzykiem dla danych nieustrukturyzowanych. Rozwiązania te służą do:
- identyfikacji lokalizacji danych o wysokiej wartości,
- określaniu, kto ma dostęp do tych lokalizacji (plików i folderów),
- poprawianiu i egzekwowaniu dostępu.

Wszystkie te zagadnienia są szczególnie istotne w kontekście nowych regulacji NIS-2 dotyczących cyberbezpieczeństwa. Zaczną one obowiązywać kraje Unii Europejskiej od 17 października 2024 r. W Polsce wytyczne NIS-2 będą wdrożone w ramach przygotowanego już projektu ustawy, który ma być procedowany we wrześniu.

Na szkoleniu OpenText zademonstrujemy na żywo możliwości rozwiązania File Reporter, dzięki któremu można uzyskać wgląd w dostęp do danych i uprawnienia do plików i folderów, niezależnie od tego czy dane przechowane są lokalnie w firmie (on-premise) oraz w chmurze, np. w ramach Office 365 (SharePoint, OneDrive czy Teams).

Zapraszamy!

Rejestracja na webinar

Zgody formalne

Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Exclusive Networks Poland S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków, e-mail kontakt@exclusive-networks.pl. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie kontaktując się z Administratorem. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji szkolenia, dostarczania wiedzy technicznej i biznesowej, rozliczeń z producentami finansowanych przez nich działań marketingowych, marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora, jeśli udzielisz zgody marketingowej.
Twoje dane mogą być przekazywane do dostawców usług IT i producentów rozwiązań będących przedmiotem wydarzenia w celu organizacji i obsługi wydarzenia. Jeżeli podmioty te znajdują się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, przekazanie nastąpi z zapewnieniem prawnych mechanizmów zabezpieczających (np. modelowych klauzul umownych ochrony danych zatwierdzonych przez Komisję Europejską) na zasadach określonych w art. 46 - 49 RODO.