Zapisz się na webinar Summer #BackupAcademy 2024!

Data: 26.07.2024, godz: 12:00-13:00, HPE
Temat: HPE Zerto Cyber Resilience Vault - jak stworzyć prawdziwy cyfrowy sejf.
Prowadzący: Piotr Drąg

W dzisiejszym świecie, w którym dane są niezwykle cenne, ważne jest, aby chronić je przed zagrożeniami takimi jak awarie, ataki ransomware czy inne incydenty. Rozwiązania HPE pozwalają na bezpieczne przechowywanie i odtwarzanie danych w przypadku takich zagrożeń.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest cyfrowy sejf i dlaczego jest on nam potrzebny, zarejestruj się na webinar.

Cyfrowy sejf to zaawansowane rozwiązanie, które umożliwia bezpieczne przechowywanie i odtwarzanie danych w przypadku awarii. Działa on na zasadzie kopii zapasowej, ale z dodatkowymi funkcjonalnościami, takimi jak szyfrowanie, wersjonowanie i możliwość przywracania danych w dowolnym momencie.

Podczas webinaru Piotr poruszy takie zagadnienia jak:
- Czym jest cyfrowy sejf i dlaczego jest on nam potrzebny?
- HPE Cyber Resilience Vault - architektura rozwiązania.
- Dlaczego macierze obiektowe to dobry pomysł na magazyn dla backup'ów?
- Dlaczego Zerto jest kluczowe przy stworzeniu polityki Disaster Recovery?

Rejestracja na webinar

Zgody formalne

Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Exclusive Networks Poland S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków, e-mail kontakt@exclusive-networks.pl. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie kontaktując się z Administratorem. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji szkolenia, dostarczania wiedzy technicznej i biznesowej, rozliczeń z producentami finansowanych przez nich działań marketingowych, marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora, jeśli udzielisz zgody marketingowej.
Twoje dane mogą być przekazywane do dostawców usług IT i producentów rozwiązań będących przedmiotem wydarzenia w celu organizacji i obsługi wydarzenia. Jeżeli podmioty te znajdują się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, przekazanie nastąpi z zapewnieniem prawnych mechanizmów zabezpieczających (np. modelowych klauzul umownych ochrony danych zatwierdzonych przez Komisję Europejską) na zasadach określonych w art. 46 - 49 RODO.