Zapisz się na webinar Summer #BackupAcademy 2024!

Data: 15.07.2024, godz: 12:00-13:00, HPE
Temat: Zerto - czyli jak zapewnić ciągłość działania
Prowadzący: Jerzy Skiba, Kamil Stolarski

Spotkanie, które poprowadzi Jerzy Skiba i Kamil Stolarski z Exclusive Networks Poland to doskonała okazja, aby poznać rozwiązanie, które zapewnia ciągłość działania i ochronę danych.

Co nasi eksperci zaplanowali w ramach tego szkolenia?

1. Wprowadzenie do platformy Zerto - Poznasz podstawy działania tej platformy.
2. Główne komponenty architektury - Zrozumiesz, jakie elementy składają się na architekturę Zerto.
3. Konfiguracja ochrony maszyn wirtualnych - Dowiesz się, jak skonfigurować zadania ochrony maszyn wirtualnych.
4. Backup/replikacja danych przy użyciu Zerto - Poznasz proces tworzenia kopii zapasowych i replikacji danych.
5. Przywracanie danych - Zerto umożliwia efektywne przywracanie danych w razie awarii.
6. Dobór odpowiednich licencji - Dowiesz się, jak wybrać odpowiednią licencję dla swoich potrzeb.

Dodatkowo, podczas webinaru zostanie zaprezentowane laboratorium techniczne, idealne dla tych, którzy chcą rozpocząć pracę z Zerto 10. Laboratorium obejmuje instalację Zerto, wstępną konfigurację w środowisku VMware vSphere oraz skonfigurowanie ochrony maszyn wirtualnych w Virtual Protection Group. Dzięki temu dowiesz się z pierwszej ręki, jak łatwo jest rozpocząć pracę z wersją 10 rozwiązania Zerto i jego zawsze aktywną, ciągłą replikacją.

Jeśli jesteś zainteresowany tematyką ciągłości działania i ochrony danych, ten webinar jest dla Ciebie!

Rejestracja na webinar

Zgody formalne

Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Exclusive Networks Poland S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków, e-mail kontakt@exclusive-networks.pl. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie kontaktując się z Administratorem. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji szkolenia, dostarczania wiedzy technicznej i biznesowej, rozliczeń z producentami finansowanych przez nich działań marketingowych, marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora, jeśli udzielisz zgody marketingowej.
Twoje dane mogą być przekazywane do dostawców usług IT i producentów rozwiązań będących przedmiotem wydarzenia w celu organizacji i obsługi wydarzenia. Jeżeli podmioty te znajdują się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, przekazanie nastąpi z zapewnieniem prawnych mechanizmów zabezpieczających (np. modelowych klauzul umownych ochrony danych zatwierdzonych przez Komisję Europejską) na zasadach określonych w art. 46 - 49 RODO.