Zapisz się na webinar Summer #BackupAcademy 2024!

Data: 25.07.2024, godz: 10:00-11:00, Fujitsu
Temat: Jak zapobiegać skutkom cyberprzestępczości z Center of Excellence Fujitsu & Exclusive Networks Poland.
Prowadzący: Sebastian Król, Arkadiusz Jaworski

1. Krótko o samym Center of Excellence, czym jest, jak można na nim skorzystać? – Arkadiusz Jaworski, Exclusive Networks Poland

Arek zaprezentuje jedną z ostatnich inicjatyw stworzonych z myślą o naszych Partnerach i ich klientach. Przedstawi projekt „Center of Excellence”, który stanowi bazę wiedzy dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami z zakresu ochrony danych, skupiającą się szczególnie na portfolio produktów FUJITSU. W ramach oferujemy możliwość ciągłego dostępu do tej technologii dla partnerów, będą się także pojawiały cyklicznie eventy szkoleniowe, umożliwiające pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności.

2. Eternus CS800RA PL - Niezawodne zabezpieczenie przeciwko atakom ransomware Sebastian Król, Exclusive Networks Poland

Sebastian przedstawi rozwiązanie Eternus CS800RA PL. To niezawodne urządzenie do przechowywania danych, które skutecznie chroni przed atakami ransomware. Dowiesz się, jakie mechanizmy zabezpieczeń oferuje oraz jak je skonfigurować, aby minimalizować ryzyko utraty danych.

Rejestracja na webinar

Zgody formalne

Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Exclusive Networks Poland S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków, e-mail kontakt@exclusive-networks.pl. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie kontaktując się z Administratorem. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji szkolenia, dostarczania wiedzy technicznej i biznesowej, rozliczeń z producentami finansowanych przez nich działań marketingowych, marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora, jeśli udzielisz zgody marketingowej.
Twoje dane mogą być przekazywane do dostawców usług IT i producentów rozwiązań będących przedmiotem wydarzenia w celu organizacji i obsługi wydarzenia. Jeżeli podmioty te znajdują się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, przekazanie nastąpi z zapewnieniem prawnych mechanizmów zabezpieczających (np. modelowych klauzul umownych ochrony danych zatwierdzonych przez Komisję Europejską) na zasadach określonych w art. 46 - 49 RODO.