Nasz zespół

Mirosław Chełmecki

Dyrektor Działu Pamięci Masowych i Serwerów w Veracomp

Odpowiedzialny szef, który nie boi się wybiegać w przyszłość. Jego prognozy inspirują rynek i niezawodnie wskazują kierunek, w którym zmierza backupowy biznes.

Jacek Legut

Dyrektor handlowy w Veracomp

Przebojowy ekspert z wyjątkowym darem przekonywania. Dba, by na sprzedaży rozwiązań do backupu zyskał każdy – od producenta, poprzez dystrybutora i integratora, po samych użytkowników.

Bartosz Niezabitowski

Product Manager w Veracomp

Połączenie najwyższych kompetencji i nienagannej prezencji. Wyróżnia go wielozadaniowość, czym wykazał się upowszechniając w Polsce kilka marek jednocześnie.

Konrad Szmeil

Product Manager w Veracomp

Ze stoickim spokojem rozwiązuje problemy integratorów i pomaga wybrać idealne rozwiązania dla ich klientów. Każdego dnia odkrywa nowe tajemnice chmury.

Marcin Gwóźdź

Product Manager w Veracomp

Entuzjasta rozwiązań open source, który udowadnia, że mogą być podstawą każdej infrastruktury. Ulubiony dodatek do garderoby? Czerwony kapelusz.

Mateusz Tokarczyk

Product Manager w Veracomp

Jeden z najbardziej kreatywnych linuksiarzy, jakich znamy. Jest niezwykle skuteczny w biznesie i rozgrywkach online.

Szymon Sokołowski

Product Manager w Veracomp

Zarządzanie infrastrukturą ma we krwi i w portfolio swojego producenta. Zaskakuje aktywnością nawet dział marketingu.

Maciej Misiak

Product Manager w Veracomp

Człowiek, który wie wszystko o rozwiązaniach HPE i potrafi podzielić się swoją wiedzą w najbardziej optymalny sposób. Hiperkonwergencja dla każdego? Żaden problem!

Jerzy Skiba

Senior Technical Consultant w Veracomp

Ekspert pierwszego kontaktu w backupowych dylematach. Doradza inżynierom i ratuje firmy przed utratą danych. Media branżowe zawsze mogą liczyć na jego komentarz.

Piotr Kopyś

System Engineer w Veracomp

Chodząca encyklopedia pamięci masowych najważniejszych producentów. Jego prezentacje zawsze są dopięte na ostatni guzik.

Marcin Dudziak

System Engineer w Veracomp

Profesjonalista, który niezależnie od wielkości audytorium, z ogromnym zaangażowaniem przedstawia oprogramowanie do backupu.

Katarzyna Bartoń

Specjalista ds. PR i Marketingu w Veracomp

Pomaga przełożyć technologiczne zawiłości na język zrozumiały dla każdego odbiorcy oraz dba, by backup pojawiał się w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

Magdalena Jaśkowiec-Ropa

Koordynator ds. marketingu w Veracomp

Dzięki niej All of Backup stale się rozwija. Z niebywałą lekkością nawiązuje nowe kontakty, organizuje konferencje i podejmuje decyzje ważne dla projektu. Jej marzenie, to skuteczny backup w każdej firmie.