Zapisz się na webinar Summer #BackupAcademy 2024!

Data: 18.07.2024, godz: 12:00-13:00, Fujitsu
Temat: Kompleksowe zarządzanie wsparciem w środowisku multivendor
Prowadzący: Jakub Grudziecki, Maciej Trzepiński

Serdecznie zapraszamy na webinar, który będzie poświęcony kompleksowemu zarządzaniu wsparciem w środowisku obejmującym wielu dostawców. Eksperci Fujitsu w zakresie Multivendor Support omówią wyzwania związane z obsługą infrastruktury IT oraz przedstawią korzyści płynące z naszej partnerskiej współpracy.

Agenda szkolenia

1. Wyzwania związane z obsługą środowiska:
- Szybko zmieniające się technologie
- Aktualizacje umów i gwarancji
- Codzienne zadania administracyjne

2. Korzyści dla klienta:
- Wsparcie techniczne 24x7x365
- Gwarantowane czasy reakcji
- Rejestracja i obsługa zgłoszeń w ramach jednej umowy
- Optymalizacja środowiska Data Center
- Poprawa jakości usług IT
- Obniżenie kosztów wsparcia

Rejestracja na webinar

Zgody formalne

Wysyłając niniejszy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Exclusive Networks Poland S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zawiła 61, 30-390 Kraków, e-mail kontakt@exclusive-networks.pl. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie kontaktując się z Administratorem. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą w celu organizacji szkolenia, dostarczania wiedzy technicznej i biznesowej, rozliczeń z producentami finansowanych przez nich działań marketingowych, marketingu bezpośredniego prowadzonego przez Administratora, jeśli udzielisz zgody marketingowej.
Twoje dane mogą być przekazywane do dostawców usług IT i producentów rozwiązań będących przedmiotem wydarzenia w celu organizacji i obsługi wydarzenia. Jeżeli podmioty te znajdują się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, przekazanie nastąpi z zapewnieniem prawnych mechanizmów zabezpieczających (np. modelowych klauzul umownych ochrony danych zatwierdzonych przez Komisję Europejską) na zasadach określonych w art. 46 - 49 RODO.